Rejsy Grecja 2019 - Morze Egejskie

Rejsy w Grecji, to wspaniały sposób na poznanie bogatej kultury, wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni oraz odkrycie najpiękniejszych zakątków tego żeglarskiego raju. Położona nad Morzem Śródziemnym słoneczna Grecja oferuje niezapomnianą przygodę wszystkim Żeglarzom. Śródziemnomorski klimat, tysiące wysp, dostęp do Morza Egejskiego oraz Morza Jońskiego ściągają zarówno amatorów, jak i doświadczonych żeglarzy. wakacje na jachcie w grecji globtourist

W trakcie organizowanych przez nas rejsów popłyniesz w najciekawsze miejsca, nietknięte masową turystyką, gdzie poznasz Grecję od zupełnie innej strony. Grecja to mnogość wysp, z których jedynie około 170 jest zamieszkiwana. Resztę stanowią bezludne, spokojne wyspy z zacisznymi zatokami, w których możemy zakotwiczyć, aby chociaż na chwilę odpocząć od cywilizacji XXI wieku.

Rejsy w Grecji to idealna propozycja aktywnego wypoczynku, a także na poznanie antycznej kultury oraz niezwykle urokliwych greckich wysp. Podczas naszych rejsów zyskają Państwo możliwość zwiedzenia tego przepięknego kraju oraz dotarcia do miejsc, do których można dotrzeć tylko na pokładzie jachtu. Nasza firma od kilkunastu lat organizuje rejsy w Grecji, zatem dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu udany urlop pod żaglami. Odkryj jak pięknym krajem jest Grecja. Rejsy z naszą firmą są ku temu najlepszą sposobnością.
Morze Egejskie - Cyklady oraz Zatoka Sarońska 2019

Rejs 1. Ateny - Cyklady - Zatoka Sarońska - Ateny

Termin: 10.08- 17.08.2019
Liczba dni: 7
Cena: 1 895 PLN*
REJS ZAKOŃCZONY

Rejs 2. Ateny - Cyklady - Zatoka Sarońska - Ateny
Termin: 17.08 - 24.08.2019
Liczba dni: 7
Cena: 1 895 PLN*
REJS ZAKOŃCZONY

Rejs 3. Ateny - Cyklady - Zatoka Sarońska - Ateny
Termin: 24.08 - 31.08.2019
Liczba dni: 7
Cena: 1 895 PLN*
REJS ZAKOŃCZONY

Rejs 4. Ateny - Cyklady - Zatoka Sarońska - Ateny

Termin: 31.08 - 07.09.2019
Liczba dni: 7
Cena: 1 895 PLN*
REJS ZAKOŃCZONY

* rejs z pakietem VIP

Cena biletów lotniczych linii Ryanair z Warszawy (Modlin) do Aten to 698 PLN/osobę w dwie strony z bagażem rejestrowanym do 20 kg (z dn. 17.05.2019).

RABATY:
5% rejs dwutygodniowy
5% grupy od 3 do 5 osób
10% grupy powyżej 5 osób
10% wczesna rezerwacja do 31.12.2018
5% wczesna rezerwacja do 31.03.2019
Maksymalny łączny rabat: 10%

CENA W PAKIECIE VIP ZAWIERA:
pobyt na jachcie, usługi skipera, sprzątanie końcowe, opłatę klimatyczną, podatek Vat, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty portowe, pościel i ręczniki, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:
wyżywienia, paliwa, opłaty za transport.

Koszty związane z paliwem i wyżywieniem pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 120 euro za osobę na tydzień. Jest to kwota orientacyjna i może być zmienna w zależności od miejsca postoju jachtu, warunków podczas żeglugi oraz liczby uczestników. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Wspólna kasa jachtu nie zawiera wyjść do restaucjacji oraz napojów alkoholowych.
Kaucja zwrotna: 100 euro/osobę. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA REJSU:wakacje na jachcie  w grecji globtourist
ATENY: marina "Alimos - Kalamaki" , Adres: 39, Thoukididou Str., 174 55 Alimos, Greece
Przeczytaj na BLOGU -- >>> Marina Kalamaki w Atenach, jak tam dotrzeć. Praktyczne informacje

Trasa rejsu 7- dniowego
Ateny – Cyklady – Ateny

  • Ateny
  • Kithos
  • Serifos
  • Milos
  • Hydra
  • Egina
  • Ateny

Wymieniona trasa rejsu jest jedynie orientacyjna i może ulec zmianie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, działania siły wyższej, sprawności załogi oraz decyzji skippera.

TRANSPORT
Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do Aten oferują linie lotnicze RYANAIR oraz AEGEAN. Z międzynarodowego lotniska w Atenach do mariny można dostać się autobusem komunikacji miejskiej linii X96. Przejazd trwa około godziny, bilet kupuje sie u kierowcy, a koszt biletu to 6 euro. Przystanek końcowy, na którym należy wysiąść to: Edem, około 100 metrów od wjazdu do mariny.

JACHT
Rejsy organizowane będą na jachcie Oceanis 473


UCZESTNICY
Nasze rejsy mają charakter turystyczno-stażowy, więc od uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, lecz jest ono mile widziane. Osoby chętne mogą doskonalić swoje umiejętności żeglowania podczas rejsu. Na rejs zapisać się mogą osoby w różnym wieku, przyjmujemy pojedyncze zgłoszenia oraz zgłoszenia grupowe. Po zakończonym rejsie uczestnicy otrzymują opinię z rejsu, gdzie przepływane godziny wliczają się do stażu na morzu. Chętne osoby mogą starać się o uzyskanie certyfikatu ISSA.

WYŻYWIENIE NA JACHCIE PODCZAS REJSU - GRECJA
Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe i ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Załogi wybierają się często na spożywanie posiłków w restauracjach i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą.

CO ZABRAĆ NA REJS
Poniżej znajduje się lista rzeczy ważnych i przydatnych, które warto zabrać na rejs:
dokumenty (paszport lub dowód osobisty), waluta lub karta płatnicza, obuwie na jasnej podeszwie, nieprzemakalna kurtka, cieplejsza bluza, długie spodnie, letnia odzież, ulubione płyty cd, ładowarka do telefonu, aparat fotograficzny z ładowarką lub zapasowymi bateriami, krem z filtrem , okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, klapki pod prysznic, strój kąpielowy, ręcznik.

SKIPPER
Rejsy w Grecji na Morzu Egejskim poprowadzi Wiktor Kostrzewa , który Grecję zna jak mało kto :)
DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYGOTOWANIA REJSU W DOWOLNYM TERMINIE I REJONIE.

grecja milos wakacje rejs globtouristwypoczynek w grecji na jachcie globtourist

Następna oferta - Rejsy Chorwacja