Oferta

Wypoczynek na jachcie

Wakacje na jachcie to gwarancja niezapomnianych przeżyć, ekscytujących wrażeń i prawdziwego, niczym niezakłóconego relaksu. To także idealny sposób na uniknięcie zatłoczonych plaż, aktywny wypoczynek na wodzie oraz doświadczenie czegoś zupełnie nowego, będącego alternatywą dla tradycyjnych wyjazdów, wycieczek objazdowych i pobytów w hotelu. Wystarczy jedynie wyczarterować jacht lub zdecydować się profesjonalnie zorganizowany rejs. Z naszą pomocą to proste zadanie.

Rejsy i czartery jachtów z naszą firmą sprawią, że Twój kolejny urlop będzie niebanalny, a przede wszystkim udany. Wśród naszych propozycji znajdziesz oferty renomowanych armatorów w zakresie czarterowania jachtów i katamaranów oraz niezapomniane rejsy rodzinne, rejsy z pakietem VIP oraz rejsy z możliwością nurkowania. Interesuje Cię Morze Śródziemne, czy może kierunki bardziej egzotyczne? Chorwacja, czy Karaiby? Niezależnie od wybranego kierunku, podczas rejsu poznasz najpiękniejsze porty i zatoki, które niedostępne są dla turystów spędzających wakacje w hotelu.

Czarter jachtu, czy rejs?

Wypoczynek na jachcie może przybrać zróżnicowaną formę. Wiele zależy tutaj od Twoich osobistych preferencji, posiadanych umiejętności i uprawnień, a także tego, jak dużą grupą planujecie spędzać wakacje na jachcie.

Czarter jachtu to wynajęcie jachtu od armatora na określony czasu. Jeśli nie posiadasz odpowiednich uprawnień do samodzielnego prowadzenia jachtu, możesz wynająć w takim przypadku skippera. Czarter jest idealnym rozwiązaniem dla grup zorganizowanych, które chcą samodzielnie wyznaczyć trasę swojego rejsu.

Rejs to z kolei usługa zorganizowanego wypoczynku na jachcie, idealna dla osób, które nie są w stanie skompletować dużej załogi i wyczarterować cały jacht. Podczas rejsu, jachtem kieruje kapitan, który prowadzi go wyznaczoną trasą.

W naszej ofercie znajdziesz propozycje w zakresie czarteru jachtów i zorganizowanych rejsów niemal w każdym zakątku świata. Oprócz najbliższego nam rejonu, jakim jest Morze Śródziemne, specjalizujemy się w organizacji rejsów i czarterów w bardziej egzotycznych rejonach takich jak: Karaiby, Seszele, Tajlandia oraz Wyspy Zielonego Przylądka. Załogom wybierającym się z nami w rejsy lub na czarter pomagamy zorganizować transport lotniczy lub autokarowy do miejsca, w którym organizowana jest impreza.

Wakacje na jachcie - najlepiej z nami!

Nasza firma działa na rynku usług żeglarskich nieprzerwanie od ponad 20 lat. Zdobyte dotychczas, bogate doświadczenie przekłada się bezpośrednio oraz wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Dzięki zaufaniu naszych Klientów zyskaliśmy pozycję lidera na polskim rynku firm oferujących rejsy i czartery. Wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelność, a każdy nasz rejs to niepowtarzalna atmosfera i wspaniała zabawa dla wszystkich uczestników.

Korzystając z naszej oferty możesz wybierać spośród jachtów jednokadłubowych, katamaranów oraz jachtów motorowych, spełniających najwyższe normy w zakresie standardu i bezpieczeństwa. Nasz zespół składa się z najlepszych fachowców. Zapraszamy!