My-Sea czyli zarezerwuj miejsce w marinie kilkoma kliknięciami

Wielu z Was zdarzyło się zapewne wpłynąć do portu i nie znaleźć wolnego miejsca po parkowania. Wielu z Was skracało sobie zapewne dzień na morzu, aby wcześniej wpłynąć do portu tylko po to, aby mieć zagwarantowane miejsce przy kei. Sytuacja jest zwłaszcza uciążliwa w najbardziej popularnej i najbardziej zatłoczonej Chorwacji.

Dzisiaj rezerwacji miejsc w marinie możecie dokonać dzięki aplikacji mySea dostępnej zarówno w App Store jak i Google play.


Aby założyć konto w aplikacji wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz ustanowić hasło. Konto musimy aktywować klikając w otrzymany link do aktywacji w ciągu 48 godzin od jego dostarczenia. Czarterując jacht np. w Chorwacji zapytajcie się w firmie, od której odbieracie jacht o specjalny kod do aplikacji mySea ( wygląda on np. tak: PITT-NN63 ), ułatwi nam on wprowadzenie danych, gdyż wpisując ten numer automatycznie uzupełnią się pola dotyczące danych jachtu takie jak:  typ jachtu, nazwa, długość, szerokość i zanurzenie. Miejsce w porcie można rezerwować maksymalnie na 11 dni przed planowanym wpłynięciem. Następnie podajemy miejsce, w którym chcemy stanąć jachtem np. Trogir i wyskakują nam wszystkie mariny oraz kotwicowiska dostępne w tym rejonie. Klikając np. na marinę ACI w Trogirze możemy zapoznać się z informacjami o marinie np. liczbie dostępnych miejsc w marinie, godzinach pracy mariny, o tym czy znajduje się tam bankomat, pralnia,  supermarket, a także o miejscach gdzie możemy zjeść i wiele innych przydatnych informacji. Możemy także poznać opinię osób, które były w tym miejscu. Oprócz informacji o samej marinie znajdziemy tam także informację o okolicy i okolicznych atrakcjach.

Kiedy już wybierzemy datę i miejsce postoju klikamy dalej i dochodzimy do płatności. Płatność jest pobierana z karty kredytowej.

Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami z użycia aplikacji .

Poniżej znajdziecie film instruktażowy jak używać aplikacji mySea: