Autokary do Chorwacji 2022

Transport autokarowy do Chorwacji to kompleksowa, stała oferta przejazdu, jaką oferujemy naszym Klientom, w okresie od lipca do końca września. Jeśli właśnie zastanawiasz się, jak dojechać do Chorwacji, nasz autobus będzie tutaj z pewnością najlepszym rozwiązaniem. Gwarantujemy bezpieczny, wygodny dojazd sprawdzonymi autokarami wysokiej klasy oraz miłą i profesjonalną obsługę doświadczonych kierowców.

INFOLINIA: 506 131 202

Autokar do Splitu, Trogiru, Zadaru, Sukosan - bezpieczny i komfortowy

Naszą ofertę przejazdów na trasie Polska-Chorwacja-Polska tworzymy we współpracy z największym polskimi przewoźnikami: firmą Raf-Trans oraz Bomatur. Obie firmy posiadają najnowocześniejszą flotę autokarów w Polsce, składającą się z pojazdów klasy LUX i VIP z pełnym wyposażeniem. Są to autokary najlepszych producentów takich jak: Mercedes, Setra, Scania, MAN. Wygodne i komfortowe wnętrza oraz nowoczesny design zapewnia najwyższy komfort podróży. Każdy autokar jest wyposażony w: klimatyzację z indywidualną regulacją, WC, DVD, nawigację satelitarną, mikrofon, nagłośnienie oraz oświetlenie dla każdego pasażera. Autobusy są niezwykle ciche dzięki wytłumionemu wnętrzu.

Autobus do Chorwacji - cennik 2022

Ceny biletów autokarowych uzależnione są od miejsca wyjazdu z Polski:
- Warszawa, Polichno, Łódź - w obie strony cena 595 PLN/osobę, w jedną stronę 444 PLN/osobę,
- Częstochowa, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Cieszyn: w obie strony cena: 565 PLN/osobę, w jedną stronę 424 PLN/osobę.
RABATY: 5% stały klient, 5% grupa ( od 6 osób ). Maksymalny łączny rabat: 10%.


Rozkład jazdy Polska - Chorwacja
Rozkład jazdy Chorwacja - Polska


Przystanki w Polsce:

* dojazd antenowy, organizowany przy frekwencji min. 10 osób

Przystanki w Chorwacji:

 • Sesvete (k. Zagrzebia): Stacja Crodux
  Godzina wyjazdu do Polski: 01:45
  Godzina przyjazdu z Polski: 01:30
 • Zagrzeb: Przystanek autobusowy przed dworcem
  Godzina wyjazdu do Polski: 01:30
  Godzina przyjazdu z Polski: 01:45
 • Karlovac: Dworzec autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 00:30
  Godzina przyjazdu z Polski: 03:00
 • Zadar: Przystanek autobusowy przed dworcem
  Godzina wyjazdu do Polski: 22:00
  Godzina przyjazdu z Polski: 06:00
 • Sukosan: Marina Dalmacija pirs 4
  Godzina wyjazdu do Polski: 21:30
  Godzina przyjazdu z Polski: 06:20
 • Sv. Filip i Jakov: Przystanek autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 21:15
  Godzina przyjazdu z Polski: 06:40
 • Biograd na Moru: Dworzec autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 20:45
  Godzina przyjazdu z Polski: 06:55
 • Drage: Przystanek autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 20:35
  Godzina przyjazdu z Polski: 07:10
 • Pirovac: Przystanek autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 20:25
  Godzina przyjazdu z Polski: 07:25
 • Vodice: Stacja INA
  Godzina wyjazdu do Polski: 20:10
  Godzina przyjazdu z Polski: 07:45
 • Zaton: Hotel Panorama
  Godzina wyjazdu do Polski: 20:00
  Godzina przyjazdu z Polski: 07:55
 • Sibenik: Stacja INA
  Godzina wyjazdu do Polski: 19:50
  Godzina przyjazdu z Polski: 08:10
 • Primosten: Stacja INA
  Godzina wyjazdu do Polski: 19:35
  Godzina przyjazdu z Polski: 08:40
 • Rogoźnica: Przystanek autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 19:25
  Godzina przyjazdu z Polski: 08:55
 • Marina: Przystanek autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 19:10
  Godzina przyjazdu z Polski: 09:10
 • Seget Donji: Marina Yacht Club Seget
  Godzina wyjazdu do Polski: 18:45
  Godzina przyjazdu z Polski: 09:25
 • Trogir: Dworzec autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 18:35
  Godzina przyjazdu z Polski: 09:35
 • Kastel Gomilica: Przystanek przy marinie
  Godzina wyjazdu do Polski: 18:20
  Godzina przyjazdu z Polski: 10:00
 • Split: Dworzec autobusowy
  Godzina wyjazdu do Polski: 18:00
  Godzina przyjazdu z Polski: 10:30

Wyjazdy z Polski w piątki:
kwiecień: 29
lipiec: 01, 8, 15, 22 29
sierpień: 05, 12, 19,26
wrzesień: 02, 09, 16, 23, 30

Wyjazdy z Chorwacji w soboty:
maj: 07
lipiec: 02, 09, 16, 23, 30
sierpień: 06, 13 20, 27
wrzesień: 03, 10, 17, 24
październik: 01


(płatność przelewem po otrzymaniu umowy)


(płatność online kartą)


Nasz autokar z Polski wyjeżdża w piątki (według rozkładu), a z Chorwacji wyjeżdża w soboty. Z powrotem do Polski pasażerowie dojeżdżają w niedzielę.
Autokar główny jedzie przez Warszawę, Polichno, Częstochowę, Katowice, Żory i Cieszyn. Pasażerowie jadący z Wrocławia, Opola dowożone są do Katowic busem bądź samochodem osobowym, gdzie przesiadają się do głównego autokaru. Wyjazdy z Krakowa Wrocławia, Opola oraz Łodzi odbywają się przy frekwencji minimum 10 osób. Przy odpowiedniej frekwencji pasażerowie zabierani są busem do Polichna (w przypadku wyjazdu z Łodzi) lub do Katowic (w przypadku wyjazdu z Krakowa, Opola i Wrocławia), gdzie przesiadają się do autokaru jadącego do Chorwacji. Na ok. 2 dni przed wyjazdem informujemy pasażerów, czy wyjazd z Krakowa oraz Łodzi odbędzie się, czy też należy dojechać we własnym zakresie do Katowic lub Polichna.

Przejazd do i z Chorwacji - o czym powinieneś wiedzieć?

Wybierając się z nami w podróż do Chorwacji, pamiętaj, że:

 • Godziny przyjazdów do Polski i do Chorwacji są godzinami orientacyjnymi.
 • Każdy pasażer może zabrać ze sobą bagaż główny o wadze do 25kg i bagaż podręczny do 5kg, który jest wliczony w cenę.
 • Paszport nie jest wymagany, wystarczy ważny dowód osobisty. W trakcie przejazdu każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW. Ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) pozostaje w zakresie podróżnych.

Autobus do Chorwacji - rezerwacja

Rezerwacji biletu można dokonać:

 • telefonicznie pod numerem 506 131 202 lub + 48 94 354 54 19
 • wysyłając pisemne zgłoszenie na adres info@globtourist.com (należy podać termin, miejsce wyjazdu i przyjazdu, imię i nazwisko, adres mailowy i telefon oraz liczba osób),
 • uzupełniając formularz z naszej strony internetowej www.globtourist.com.

Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie wypisana umowa, która jest formą biletu. Podpisana umowa w formacie PDF jest wysyłana na adres mailowy Klienta; należy ją wydrukować i mieć przy sobie w czasie przejazdu. Na umowie znajduje się dokładna data, miejsce oraz godzina wyjazdu, numery kontaktowe do kierowców, kwota do zapłaty wraz z terminem jej uiszczenia oraz numer konta, na który należy dokonać płatności.

Przy rezerwacji miejsc na transport w ciągu 1 tygodnia od wypisania umowy należy wpłacić 50% całej kwoty, pozostałe 50% na miesiąc przed datą wyjazdu. W przypadku, gdy pasażer zgłasza się w okresie krótszym niż miesiąc przed datą wyjazdu, pełną płatność należy uiścić w ciągu kilku dni.

Aby szybko i wygodnie zarezerwować miejsce w autokarze kliknij TUTAJ.

Informacja telefoniczna: poniedziałek - piątek: 94 354 54 19 w. 24
If you need information in English, please click >>>>>HERE


Poniżej zamieszczamy przykładowe zdjęcia autokarów, które kursują na trasie Polska-Chorwacja-Polska. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!


Godziny przyjazdów do Polski i do Chorwacji są godzinami orientacyjnymi.

Czas podróży jest uzależniony od warunków jazdy oraz odpraw na przejściach granicznych.
Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie, wynikające z utrudnień na przejściach granicznych oraz na drogach.

Aby zarezerwować miejsce w autokarze kliknij TUTAJ
Wybierając się w podróż autokarem, warto zabrać nawilżone chusteczki do mycia rąk, poduszkę typu "jasiek", koc (bądź coś czym będziemy mogli się okryć nocą), wodę do picia, przekąski oraz drobne EUR na toaletę.

Warunki przewozu GlobTourist

Nasza flota składa się z nowoczesnych autokarów klasy LUX i VIP z pełnym wyposażeniem. Są to autokary najlepszych producentów takich jak: Mercedes, Setra, Scania, MAN. Wygodne i komfortowe wnętrze oraz nowoczesny design zapewnia najwyższy komfort podróży. Każdy autokar jest wyposażony w: klimatyzację z indywidualną regulacją, WC, DVD, nawigację satelitarną, mikrofon, nagłośnienie oraz oświetlenie dla każdego pasażera. Autobusy są niezwykle ciche dzięki wytłumionemu wnętrzu. Wszystkie fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Pojazdy wyposażone są w liczne systemy bezpieczeństwa takie jak: ABS, ASR, ESP oraz Retarder i dlatego należą do najbezpieczniejszych autobusów turystycznych.

Trasa przejazdu może zostać zmieniona w wyniku obostrzeń związanych z pandemią.

Nasza firma od kwietnia do października zapewnia stałą komunikację pomiędzy Polska a Chorwacją. Nasz autokar wyjeżdża z Polski raz w tygodniu, w każdy piątek, natomiast wyjazdy z Chorwacji organizowane są w każdą sobotę. Z powrotem w Polsce jesteśmy w niedzielę. Autokar jedzie przez Czechy, Słowację oraz Węgry. Paszport nie jest wymagany, wystarczy dowód osobisty. W trakcie przejazdu każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW. Ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) pozostaje w gestii podróżnych. Zachęcamy do ubezpieczenia się także na czas pobytu w Chorwacji.

Autokar główny jedzie przez Warszawę, Polichno, Częstochowę, Katowice, Żory i Cieszyn. Osoby z Wrocławia i Opola dowożone są do Katowic busem lub samochodem osobowym, gdzie przesiadają się do głównego autokaru. Wyjazdy z Krakowa oraz Łodzi odbywają się przy frekwencji minimum 10 osób. Przy odpowiedniej frekwencji pasażerowie zabierani są busem do Polichna (w przypadku wyjazdu z Łodzi) lub do Katowic (w przypadku wyjazdu z Krakowa), gdzie przesiadają się do autokaru jadącego do Chorwacji. Na około dwa dni przed wyjazdem informujemy pasażerów, czy wyjazd z Krakowa oraz Łodzi odbędzie się czy też należy dojechać we własnym zakresie do Katowic lub Polichna.

Po drodze autokar zatrzymuje sie głównie na stacjach paliw średnio co 4 godziny. Warto zabrać ze sobą drobne w walucie euro, aby kupić sobie jakiś drobiazg, przekąskę, gazetę, na stacji lub skorzystać z toalety w przypadku, gdy będzie płatna. Korzystanie z WC w autokarze jest ograniczone ze względu na pojemność zbiorników na fekalia, dlatego sugerujemy pasażerom korzystanie z toalet podczas każdego postoju. Każdy pasażer może zabrać ze sobą: bagaż główny o wadze do 25kg i bagaż podręczny do 5kg, który jest wliczony w cenę.

Następna oferta - Autokary do Chorwacji 2022