Rejsy Grecja 2021 - Morze Egejskie

Rejsy w Grecji, to idealna okazja do poznania bogatej kultury, wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni oraz odkrycia najpiękniejszych zakątków tego żeglarskiego raju. Położona nad Morzem Śródziemnym słoneczna Grecja oferuje niezapomnianą przygodę wszystkim Żeglarzom. Śródziemnomorski klimat, tysiące wysp, dostęp do Morza Egejskiego oraz Morza Jońskiego przyciągają zarówno początkujących, jak i doświadczonych żeglarzy. wakacje na jachcie w grecji globtourist

W trakcie organizowanych przez nas rejsów popłyniesz w najciekawsze miejsca, nietknięte masową turystyką, gdzie poznasz Grecję od zupełnie innej strony. Grecja to mnogość wysp, z których jedynie około 170 jest zamieszkiwana. Resztę stanowią bezludne, spokojne wyspy z zacisznymi zatokami, w których możemy zakotwiczyć, aby chociaż na chwilę odpocząć od zgiełku XXI wieku.

Rejsy w Grecji to idealna propozycja dla szukających aktywnego wypoczynku, a także na poznanie antycznej kultury oraz niezwykle malowniczych greckich wysp. Podczas naszych rejsów odkryjemy miejsca, do których można dotrzeć tylko na pokładzie jachtu. Nasza firma od kilkunastu lat organizuje rejsy w Grecji, zatem dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu udany urlop pod żaglami. Odkryj jak pięknym krajem jest Grecja. Rejsy z naszą firmą są ku temu najlepszą sposobnością.

Morze Egejskie - Cyklady 2021

Rejs 1. Lavrion - Cyklady - Lavrion

Termin: 07.08- 14.08.2021
Liczba dni: 7
Cena: 2 095 PLN
Wolne miejsca: BRAK MIEJSC

Rejs 2. Lavrion - Cyklady - Lavrion
Termin: 14.08 - 21.08.2021
Liczba dni: 7
Cena: 2 095 PLN
Wolne miejsca: BRAK MIEJSC

Rejs 3. Lavrion - Cyklady - Lavrion
Termin: 21.08 - 28.08.2021
Liczba dni: 7
Cena: 2 095 PLN
Wolne miejsca: BRAK MIEJSC

Rejs 4. Lavrion - Cyklady - Lavrion
Termin: 28.08 - 04.09.2021
Liczba dni: 7
Cena: 2 095 PLN
Wolne miejsca: BRAK MIEJSC

RABATY:
5% rejs dwutygodniowy
5% stali klienci
5% grupy od 3 do 5 osób
10% grupy powyżej 5 osób
5% wczesna rezerwacja do 31.03.2021
5% rezerwacja w dniu urodzin
Maksymalny łączny rabat: 10%

CENA ZAWIERA:
pobyt na jachcie, usługi skipera, podatek VAT, ubezpieczenie NNW i KL, ponton z silnikiem zaburtowym, pościel i ręczniki, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA:
wyżywienia, paliwa, opłat portowych, sprzątania końcowego.
Koszty związane z paliwem, wyżywieniem i opłatami portowymi pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po ok. 120 EUR/os. Jest to kwota orientacyjna i może być zmienna w zależności od miejsca postoju jachtu, warunków podczas żeglugi oraz liczby uczestników. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Sprzątanie końcowe: 160 EUR do podziału na całą załogę (20 EUR/os. przy pełnym składzie). Kaucja zwrotna: 100 EUR/os. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA REJSU:wakacje na jachcie  w grecji globtourist
Olympic Marine, Efstathiou Vogiatzi 20, Lavrion 195 00, Grecja

TRASA REJSU
Lavrion - Cyklady - Lavrion

  • Lavrion
  • Kithnos
  • Sifnos
  • Ios
  • Sikinos
  • Milos
  • Serifos
  • Kea
  • Lavrion

Planowana trasa rejsu jest orientacyjna i może ulec zmianie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, działania siły wyższej, sprawności załogi oraz decyzji skippera.

TRANSPORT
Bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski do Aten oferują między innymi linie lotnicze RYANAIR oraz AEGEAN. Z międzynarodowego lotniska w Atenach do Lavrion odjeżdżają autobusy w godzinach 06:30 – 22:00. Czas przejazdu 40-60 minut. W miejscowości Markopoulo należy zmienić autobus.Koszt przejazdu 4,40 EUR za osobę Kontakt do przewoźnika +30 22990 40738.

JACHT
Rejsy organizowane będą na jachcie 4 kabinowym typu Bavaria, Beneteau lub Jeanneau. Jacht posiada 4 kabiny dwuosobowe, przestronną messę oraz 3 toalety.

WYŻYWIENIE NA JACHCIE PODCZAS REJSU - GRECJA
Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe i ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Załogi wybierają się często na spożywanie posiłków w restauracjach i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą.

CO ZABRAĆ NA REJS
Poniżej znajduje się lista rzeczy ważnych i przydatnych, które warto zabrać na rejs:
dokumenty (ważny paszport lub dowód osobisty), waluta lub karta płatnicza, obuwie na jasnej podeszwie, nieprzemakalna kurtka, cieplejsza bluza, długie spodnie, letnia odzież, ulubione płyty cd, ładowarka do telefonu, aparat fotograficzny z ładowarką lub zapasowymi bateriami, krem z filtrem , okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, klapki pod prysznic, strój kąpielowy, ręcznik plażowy.

UCZESTNICY
Nasze rejsy mają charakter turystyczno-stażowy i od uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, natomiast jest ono mile widziane. Osoby chętne mogą doskonalić swoje umiejętności żeglowania podczas rejsu. Na rejs zapisać się mogą osoby w różnym wieku, przyjmujemy pojedyncze zgłoszenia oraz zgłoszenia grupowe. Po zakończonym rejsie uczestnicy otrzymują opinię z rejsu, gdzie przepływane godziny wliczają się do stażu na morzu. Chętne osoby mogą starać się o uzyskanie certyfikatu ISSA. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZYGOTOWANIA REJSU W DOWOLNYM TERMINIE I REJONIE.

grecja milos wakacje rejs globtouristwypoczynek w grecji na jachcie globtourist

Następna oferta - Rejsy Chorwacja