Rejsy na jachcie w Chorwacji 2018

Oferowane przez nas rejsy na jachcie Chorwacja kierujemy do wszystkich żeglarzy, niezależnie od doświadczenia i umiejętności. Chorwacja to także idealny akwen dla zwykłych turystów wybierających rejsy jako alternatywę dla typowych wycieczek hotelowych czy też objazdowych. Chorwacja to kraj, który posiada wyjątkowo urozmaiconą linię brzegową, z niezliczoną ilością urokliwych zatoczek, wysp, wysepek, małych przystani oraz odosobnionych, malowniczych plaż. Właśnie to sprawia, że osoby wybierające się na rejsy rodzinne na jachcie, tak często wybierają Chorwację. Regionami, które najczęściej odwiedzają żeglarze są przede wszystkim Dalmacja Środkowa i Dalmacja Południowa.

Rejsy na jachcie – Chorwacja? Czy to dobry pomysł?

W organizacji rejsów turystyczno - stażowych na wodach Chorwacji posiadamy wieloletnie doświadczenie. Rejsy te, kierujemy do wszystkich, niezależnie od posiadanego doświadczenia żeglarskiego. Oznacza to, że oferowane przez nas rejsy w Chorwacji są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, początkujących żeglarzy oraz tych, którzy chcieliby szlifować swoje umiejętności żeglarskie.

Tym, którzy po raz pierwszy wybierają się na rejsy żeglarskie do Chorwacji oferujemy trasę Split - Zadar - Split. Podczas trwania rejsu, w każdym z odwiedzanych miejsc jest czas przeznaczony na zwiedzanie.
Chorwacja to także rejsy dla bardziej wytrawnych żeglarzy - dla nich przygotowaliśmy rejsy na trasie Split - Dubrwvnik - Split. Jest to najdłuższa z oferowanych tras, wymagająca nocnej żeglugi.
Tym, co zachwyca wszystkich odwiedzających Chorwację, są jej miasta z bardzo dobrze zachowanymi zabytkowymi budowlami, wąskimi uliczkami oraz restauracjami, w których można skosztować wyśmienitych owoców morza. Jednym z najbardziej znanych miast, jest zabytkowy Dubrownik, zwany także "Perłą Adriatyku" oraz Trogir, urzekający swą tajemniczością. Rejsy w Chorwacji to także idealna sposobność, aby zobaczyć niezwykłe cuda chorwackiej przyrody. Na szczególną uwagę zasługuje Park Narodowy Krka, w którym można podziwiać bogatą roślinność oraz niesamowite wodospady na rzece Krka.
Po zakończonym rejsie istnieje możliwość uzyskania opinii, która będzie stanowić niezbędną dokumentację stażu na morzu. Dla wszystkich chętnych, przygotowaliśmy także możliwość uzyskania certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności.

Rejsy Chorwacja 2018

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rejsów rodzinnych na jachcie - Chorwacja na sezon 2018 z możliwością nurkowania. Szczegóły dotyczące nurkowania podczas organizowanych przez nas rejsów dostępne są TUTAJ. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z organizowanymi przez naszą firmę rejsami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

TERMIN TRASA DNI CENA
04.08 - 11.08.2018 SPLIT - DUBROWNIK - SPLIT *VIP 7 1 945* BRAK MIEJSC
11.08 - 18.08.2018 SPLIT - ZADAR - SPLIT *VIP 7 1 845* BRAK MIEJSC
18.08 - 25.08.2018 SPLIT - DUBROWNIK - SPLIT *VIP 7 1 845* BRAK MIEJSC
25.08 - 01.09.2018 SPLIT - DUBROWNIK - SPLIT *VIP 7 1 745* BRAK MIEJSC
01.09 - 08.09.2018 SPLIT - ZADAR - SPLIT *VIP 7 1 745* BRAK MIEJSC
08.09 - 15.09.2018 SPLIT - DUBROWNIK - SPLIT *VIP 7 1 710* BRAK MIEJSC
15.09 - 22.09.2018 SPLIT - DUBROWNIK - SPLIT *VIP 7 1 645*
22.09 - 29.09.2018 SPLIT - ZADAR - SPLIT *VIP 7 1 545*

CENY ZA REJS PODANE W PLN

UWAGA
: Rejsy z pakietem VIP odbędą się niezależnie od ilości zgłoszonych osób.

RABATY:
5% rejs dwutygodniowy
10% rejs trzytygodniowy
5% stali klienci
5% grupy od 3 do 5 osób
10% grupy powyżej 5 osób
5% rezerwacja w dniu urodzin
10% rezerwacja do 31.12.2017
5% rezerwacja do 31.03.2018
Maksymalny łączny rabat 10%.

CENA REJSU W PAKIECIE VIP ZAWIERA: pobyt na jachcie, usługi skippera, podatek VAT, ubezpieczenie KL i NNW, transit log, sprzątanie końcowe, pościel, ręczniki, opłatę klimatyczną, WI-FI, ponton z silnikiem zaburtowym, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,

CENA NIE ZAWIERA: wyżywienia, paliwa, opłat portowych, które są pokrywane ze wspólnej kasy jachtu po około 120 euro od osoby, kaucji zwrotnej: 100 euro od osoby. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.
Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu.

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia rejsu:
SPLIT: Marina Baotić w Seget Donji

TRASA REJSU 7 DNIOWEGO
SPLIT– DUBROWNIK – SPLIT
DŁUGOŚĆ TRASY 294 MILE

Trasa Split – Dubrovnik – Split wymaga intensywnej żeglugi.

TRASA REJSU 7 DNIOWEGO
SPLIT - ZADAR - SPLIT
DŁUGOŚĆ TRASY 160 MIL

DOJAZD

AUTOKAR: Dla uczestników rejsów oferujemy transport autokarowy w promocyjnej cenie 400 złotych za przejazd w obie strony od osoby. Szczegóły wyjazdów dostępne są TUTAJ.

SAMOCHÓD: Osoby wybierające się do Chorwacji własnym samochodem na czas rejsu mogą zostawić auto na parkingu znajdującym się przy marinach. Koszt postoju autana parkingu przy marinie: 10 euro/dzień, camper: 15 euro/dzień. Nie ma możliwości rezerwowania miejsca.
Wskazówki na temat aktualnego ruchu na drogach można znaleźć TUTAJ lub skorzytsać z kamer drogowych.

SAMOLOT: w przypadku rejsów rozpoczynających się z okolic Splitu, lotnisko w Splicie, w przypadku rejsów z Zadaru, lotnisko w Zadarze
Aby z lotniska w Splicie dostać się do Mariny w Seget Donji, wybieramy linie autobusową nr 37, która prowadzi do Trogiru.
Stąd kursuje prom linii Jadrolinija nr 606 w kierunku Drverik Mali (Otok), z przystankiem w Seget Donji, niedaleko mariny Baotić- skąd rozpoczynają się nasze rejsy z pakietem VIP.

UCZESTNICY

Nasze rejsy mają charakter turystyczno-stażowy, więc od uczestników nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, lecz jest ono mile widziane. Osoby chętne mogą doskonalić swoje umiejętności żeglowania podczas rejsu. Na rejs zapisać się mogą osoby w różnym wieku, przyjmujemy pojedyncze zgłoszenia oraz zgłoszenia grupowe. Podział załóg jest dokonywany na kilka dni przed rejsem. Po zakończonym rejsie uczestnicy otrzymują opinię z rejsu, gdzie przepływane godziny wliczają się do stażu na morzu. Chętne osoby mogą starać się o uzyskanie certyfikatu ISSA. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

WYŻYWIENIE NA JACHCIE PODCZAS REJSU - CHORWACJA

Zakupu prowiantu dokonuje załoga w dniu zaokrętowania na jachcie. Koszty zakupów pokrywane są ze składki do wspólnej kasy jachtu. Podczas rejsu załoga dokonuje podziału na wachty kambuzowe i ze wspólnie zakupionych produktów przygotowuje posiłki dla całej załogi. Załogi wybierają się często na spożywanie posiłków w restauracjach i kwestia rozliczenia takich spotkań pozostaje do uzgodnienia z całą załogą.

CO ZABRAĆ NA REJS

Poniżej znajduje się lista rzeczy ważnych i przydatnych, które warto zabrać na rejs:
dokumenty (paszport lub dowód osobisty), waluta lub karta płatnicza, obuwie na jasnej podeszwie, nieprzemakalna kurtka, cieplejsza bluza, długie spodnie, letnia odzież, ulubione płyty cd, ładowarka do telefonu, aparat fotograficzny z ładowarką lub zapasowymi bateriami, krem z filtrem , okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, klapki pod prysznic, strój kąpielowy, ręcznik.

Rejsy Chorwacja, to usługa, którą kierujemy zarówno do początkujących żeglarzy jak i osób posiadających doświadczenie żeglarskie.

Jako firma organizująca rejsy w Chorwacji od kilkunastu lat, często spotykamy się z pytaniami dotyczącymi zabytków i ciekawych miejsc w Chorwacji. Dla osób wybierających się na organizowane przez nas rejsy w Chorwacji, przygotowaliśmy mini przewodnik po tym kraju. Znajdą w nim Państwo omówienie najciekawszych zabytków i miejsc. Zapraszamy do poznania niezwykle urokliwego kraju jakim jest Chorwacja. Przewodnik dostępny jest TUTAJ