Malezja - Tajlandia - Malezja

Rejs Malezja - Tajlandia - Malezja 2019

Wyobraź sobie miejsca, gdzie możesz całkowicie odciąć się od rzeczywistości, żeglując z wiatrem, otoczony promieniami słońca... W zasięgu ręki piękne, często dzikie plaże, deszczowe lasy i dżungle, a w nich rośliny i zwierzęta jakich nie spotkasz nigdzie indziej na ziemi. Taka sceneria czeka na tych, którzy wybiorą się z nami w rejs.

Archipelag Langkawi znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu Malezji, na Morzu Andamańskim. Nasz rejs rozpoczniemy właśnie z tego miejsca. Ta gromada wysp oferuje wiele chronionych kotwicowisk w każdych warunkach pogodowych, a ich północne plaże i zatoczki należą do najpiękniejszych na świecie.

Langkawi to wspaniała okolica, z wysokimi klifami i mnóstwem możliwości do organizacji wycieczek. Kąpiel w słodkowodnym jeziorze, wizyta w rezerwacie przyrody. Wyspy Langkawi są bramą do nieskażonego raju i niezapomnianej żeglarskiej przygody, którą przeżyjesz wybierając się z nami w rejs katamaranem.

Podczas rejsu dotrzemy również na terytorium Tajlandii, gdzie odwiedzimy między innymi wyspę Ko Phi Phi Don, uważaną za jedną z piękniejszych na świecie, ale także za jedną z głośniejszych i najbardziej imprezowych miejsc w regionie. Dla kontrastu zawitamy na sąsiadującą z nią, niezamieszkaną i piękną wyspę Ko Phi Phi Lee, ze słynną zatoką Maya Bay, gdzie kręcony film "Niebiańska Plaża" z Leonardo di Caprio. Widoki i słynne bajeczne plaże sprawią, że pobyt w tym miejscu będzie niezapomnianym wrażeniem. Zacumujemy również przy wyspie Ko Phang Nga, nazwanej przez turystów "James Bond Island".

W trakcie rejsu nie zabraknie również doskonałych okazji do nurkowania, podczas którego będziemy podziwiać podwodną florę i faunę.

MALEZJA - TAJLANDIA - MALEZJA

TERMIN TRASA DNI CENA
28.03 - 07.04.2019 LANGKAWI - KO PHI PHI DON - LANGKAWI 10 4 700 BRAK MIEJSC

PODANE CENY SĄ W PLN ZA REJS

RABATY:
5% stały klient

CENA ZAWIERA:
pobyt na jachcie, usługi skippera, podatek VAT, ubezpieczenie KL i NNW, pościel, ręczniki, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:
wyżywienia, paliwa, opłat portowych, opłat za transport, lokalnych opłat administracyjnych, ubezpieczenia kaucji oraz kaucji zwrotnej.

Opłaty portowe, paliwo, opłaty administracyjne oraz wyżywienie pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 250 euro na czas rejsu. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Sprzątanie końcowe: 175 euro do podziału na całą załogę. Ubezpieczenie kaucji: 400 euro do podziału na całą załogę + kaucja zwrotna zredukowana do kwoty 750 euro do podziału na całą załogę. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

10-dniowy rejs odbędzie się na katamaranie Lagoon 400.


TRANSPORT: ceny biletów lotniczych ok. 3 500 PLN ( ceny mogą ulec zmianie )

TRASA REJSU 10-DNIOWEGO
LANGKAWI - KO PHI PHI DON - SEA GIPSY ISLAND - LANGKAWI
DŁUGOŚĆ TRASY OKOŁO 320 MIL

- LANGKAWI
- KO TANGA
- KO ROK NAI
- KO HA YAI
- KO PHI PHI LEE - "MAYA BAY"
- KO PHI PHI DON
- KO PANYI - "SEA GIPSY VILLAGE"
- KO PHANG NGA - "JAMES BOND ISLAND"
- KO YAI I KO HONG
- PHUKET - MARINA AO PO
- KO RACHA YAI
- KO MUK
- KO KRADAN
- KO LIANG KAI
- LANGKAWI GEO FOREST PARK
- LANGKAWI

SKIPPER: Rejs poprowadzi kapitan jachtowy Piotr Banach.

Następna oferta - Seszele 2018