Oferta

Rejsy i czartery jachtów z naszą firmą

Czarter jachtu - wynajęcie jachtu od armatora na określony okres czasu. Czarterujący zobowiązuje się do przestrzegania warunków umowy wyznaczonych przez danego armatora. W przypadku braku odpowiednich uprawnień do samodzielnego prowadzenia jachtu przez czarterującego, istnieje możliwość wynajęcie skipera, który zajmie się prowadzeniem jachtu i obsługą urządzeń znajdujących się na jachcie. Nasza firma pomoże Państwu znaleźć odpowiednią osobę. Czarter jest idealnym rozwiązaniem dla grup zorganizowanych, które samodzielnie mogą wyznaczyć sobie trasę rejsu.

Rejsy - są to usługi zorganizowanego wypoczynku na jachcie oferowane przez firmy żeglarskie. Rejs jest idealnym rozwiązaniem dla osób które nie sa w stanie skompletować całej załogi i wyczarterować cały jacht. Podczas rejsu, jachtem kieruje kapitan, który prowadzi go wyznaczoną trasą. Czasami, ze względu na trudne warunki atmosferyczne lub dyspozycyjność załogi, trasa rejsu może ulec zmianie. Kapitan czuwa nad bezpieczeństwem załogi i atmosferą panującą na jachcie.

Na rynku działa wiele firm oferujących rejsy. Dlaczego warto wybrać naszą? Działamy nieprzerwanie na rynku usług żeglarskich od ponad 14 lat. To pozwoliło zdobyć nam niezbędne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Dzięki zaufaniu naszych klientów zyskaliśmy pozycję lidera na polskim rynku firm oferujących rejsy. W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz rejsów w basenie Morza Śródziemnego, specjalizujemy się w organizacji rejsów w bardziej egzotycznych rejonach takich jak: Karaiby, Seszele, Tajlandia oraz Wyspy Zielonego Przylądka. Dla załóg wybierających się z nami na rejsy pomożemy zorganizować transport lotniczy lub autokarowy w miejsce, w którym organizowana jest impreza.

Dysponujemy flotą jachtów zarówno jednokadłubowych, jak i katamaranów oraz jachtów motorowych, spełniających najwyższe normy standardu oraz bezpieczeństwa. Osoby prowadzące jachty to doskonali fachowcy posiadający wieloletnie doświadczenie, znający akweny, charakteryzujący się wysoka kulturą osobistą, zapewniający doskonałą zabawę i atmosferę podczas rejsu. Podczas rejsu nasi skiperzy pokażą Państwu najpiękniejsze porty i zatoki, miejsca, które niedostępne są dla turystów spędzających wakacje w hotelu.

Specjalnie dla firm organizujemy rejsy na życzenie!!!